Jerzwałd to cos czego nigdy sie nie zapomina...

Moderatorzy: Ewingi, Kazimierz Madela

olka walentowic
Posty: 1
Rejestracja: 2010-10-11, 21:53

Jerzwałd to cos czego nigdy sie nie zapomina...

Post autor: olka walentowic »

Witam wszystkich!!! Jerzwałd to dla mnie bardzo magiczne i sentymentalne miejsce, tam spedzilam cale moje dziecinstwo to wlasnie ta miejscowosc i ludzie ktorzy mnie otaczali ksztaltowali moja osobowosc i bardzo im za to dziekuje. nie ma dnia kiedy bym nie wspominala tamtych lat az mi sie lezka w oku kreci. minelo juz 12 lat jak tam nie mieszkam i wciaz jest mi z tym ciezko:( nigdy nie zapomne chwil tych dobrych i zlych spedzonych z przyjaciolmi i sasiadami nigdzie indziej nie spotkalam tak zyczliwych ludzi jak w jerzwaldzie.. w szczegolnosci pisze tutaj o pani Stasi Smolarskiej, rodzinie Domerackich, Plitów, Dobrowolskich,Jakuszy, Kaczynskich, Rybaczuków,Markosów,p.Dorocie Blonkowskiej i wiele innych osob kochani nigdy was nie zapomne i codzien za wami tesknie i chodz czas tak pedzi to nigdy nie leczy ran rozłaki!!! Chcialabym kiedys tam wrocic zeby moje dziecko tez moglo doswiadczyc tej zyczliwosci co ja, mam nadzieje ze tak sie stanie. Zostaly tam wspomnienia moich pierwszych milosci , niezapomnianych przyjazni, widoku na Jeziorak a nawet halasujacych nad ranem rybaków..cos wspanialego!!! Brakuje mi kazdej dobrej i zlej chwili spedzonej w Jerzwaldzie ktory nazywam RAJEM. mam nadzieje ze ludzie ktorzy to przeczytaja tez pamietaja małego blond brzdaca z rybaczowki;) bardzo za wami tesknie ale obiecuje ze jeszcze kiedys sie spotkamy. Wiecie ze mam nawet w słoju wode z Jezioraka, wszedzie pelno zdjec na ktorym jest choc kawalek tamtych lat<az nie moge powstrzymac sie od płaczu>czesto kiedy zamykam oczy to wyobrazam sobie jak ide droga od rybaczowki w strone sklepu co chwile skrecam na pomosty patrze w jezioro i placze sobie z tesknoty..moze to banalne ale wlasnie tak wiele znaczy dla mnie Jerzwałd !!! mogla bym tak pisac i pisac godzinami bo nigdy nie wybije mi sie to z pamieci. zycze sobie i wam szybkiego spotkania w RAJU. wszystkich serdecznie caluje i zycze duzo zdrowia !!![/b]
Gość

Post autor: Gość »

[center]Bardzo Ładny post taki miły i przyjacielski :mrgreen:

Zapraszam ponownie na Wirtualny Jerzwałd na Realu też !!![/center] :oops:
bozena
Posty: 22
Rejestracja: 2010-02-04, 10:23
Lokalizacja: Jerzwald-Kwidzyn

Post autor: bozena »

Droga Olu, opisałaś tak wspaniale swoje wspomnienia z tej miejscoości tak drogiej również mojemu sercu, gdyż moje dzieciństwo równiez zaczęło się w Jerzwałdzie, i tak jak ty przeżywałam swoje pierwsze miłości i rozczarowania, te dobre chwile i te złe, ale zawsze miło teraz wraca się wspomnieniami. Pozdrawiam ciebie serdecznie i wszystkich drogich mieszkańców Jerzwałdu.
bozena
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze polaków wspomnienia z Jerzwałdu ”