kończy się lato

Wydarzenia , ciekawostki .
Ważne sprawy.

Moderatorzy: Tadeusz, zalewianka, Ewingi

Awatar użytkownika
mirekpiano
Posty: 1894
Rejestracja: 2010-01-13, 16:28
Kontakt:

kończy się lato

Post autor: mirekpiano »

i zrobiło się chłodno w Jerzwałdzie, więc mam nadzieję częsciej zaglądać będą na naszą stronę internauci.
Dzisiaj wróciłem z tourne po Ukrainie, o którym później napiszę i jakąś fotogalerię zamieszczę.
A teraz apeluję do jerzwałdzian do podzielenia się wakacyjnymi wrażeniami.
Awatar użytkownika
świetliczanka
Posty: 72
Rejestracja: 2010-02-01, 22:30

Post autor: świetliczanka »

Ja również mam nadzieję, że dowiem się czegoś nowego od Jerzwałdzian, więc klawiatury przed nos, ze tak to ujmę :D
Moje wakacje upłynęły wręcz sielankowo. Jak wakacje to wakacje :) Plażowaliśmy się z dziećmi na naszej własnoręcznie wykonanej plaży a nawet otrzymaliśmy prezent od Wspólnoty Powiatowej z Niemiec za odnowienie cmentarza. Radosci nie było końca. Za otrzymane pieniądze wyjechaliśmy do aquaparku w Pluskach, kupiliśmy piłkarzyki i tarczę elektroniczną do świetlicy, no i jeszcze trochę funduszy zostało. Zastanawiamy się co jeszcze by nam się najbardziej przydało, bo potrzeby są wielkie a sponsorzy nie codziennie wręczają pieniądze :) Dodatkowym plusem jest fundusz sołecki, który właśnie będziemy realizować. Już niedługo będziemy mieli nowe krzesła, stoliki i porządny stół do tenisa. A mówią, ze pieniądze szczęścia nie dają :) Jak dla mnie, to chyba najlepszy okres w mojej pracy. Świetlica nareszcie zaczyna przypominać świetlicę :) :mrgreen:
Ewingi
Posty: 262
Rejestracja: 2010-02-03, 20:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Ewingi »

Pod adresem http://jolanta36.flog.pl/archiwum/album ... kjerzwald/ znajduje się Fotoblog Jolanty i Andrzeja z Tych A TO MAZURY 2011 ROK-JERZWAŁD. Zdjęcia z wpisami pojawiały się na blogu przez ostatnich kilkanaście dni. Jedna z sentencji dodana do zdjęcia:
" Czas jest tym, czego nie możemy pożyczyć, ani zaoszczędzić. Jedynie co możemy zrobić... to z niego korzystać."
Załączniki
dzien-sie-juz-budzi.jpg
ODPOWIEDZ

Wróć do „Co słychać w Jerzwałdzie”