Bar pod Trąbką

Moderatorzy: Ewingi, Kazimierz Madela

Awatar użytkownika
nocny grajek
Posty: 14
Rejestracja: 2010-02-11, 17:35
Lokalizacja: Dorotowo
Kontakt:

Post autor: nocny grajek »

Tadeusz pisze:
dix62 pisze:Ad. ~nocny grajek teraz Agencja Pocztowa mieści się w Sklepie Spożywczym "VENTA"
Mamy inne czasy i inne społeczeństwo, tamto to Historia ja Osobiście miło wspominam. W tym kierunku to Komuna była lepsza ludzie się bardziej szanowali wzajemnie, nie było pogoni za pieniędzmi jak obecnie..
W tamtych czasach to tylko z rozpaczy można było urżnąć się jak świnia. Bo czy się stało czy leżało to i tak się po równo należało. Można było się na śmierć zarobić a i tak więcej nie dostałeś. I za czym to było gonić. Każdy udawał, że robi a oni udawali, że płacą. Taka to była KOMUNA.
Myślę, że komuna to jedno, a minione czasy to drugie. To nie dzięki komunie ludzie zamiast siedzieć przy komputerach spotykali się, i nie dzięki komunie było nas znacznie mniej niż dziś, a człowieka nie mogła prawie we wszystkim zastąpić maszyna. Było nam bliżej do siebie. Nie tylko w krajach komunistycznych tak było, ale i na Zachodzie.
Awatar użytkownika
nocny grajek
Posty: 14
Rejestracja: 2010-02-11, 17:35
Lokalizacja: Dorotowo
Kontakt:

Post autor: nocny grajek »

Faajnie :o)))

A na tym teledysku są sceny jak się koło Jerzwałdu wygłupialiśmy w 2008 :) - http://www.youtube.com/watch?v=hYK4JekHick
Sceny z kolegą-blondynem z gitarą przy drodze, ze znakiem drogowym i jak na harmonijce gram nosem nakręciliśmy za Jerzwałdem (w stronę Iławy). Widać też jezioro.
Awatar użytkownika
mirekpiano
Posty: 1894
Rejestracja: 2010-01-13, 16:28
Kontakt:

Post autor: mirekpiano »

Super. Apolinary, zapraszam do Jerzwałdu Ciebie i Twoich wszystkich przyjaciół 13 czerwca tego roku na moje urodziny. POMUZYKUJEMY!!!
Awatar użytkownika
nocny grajek
Posty: 14
Rejestracja: 2010-02-11, 17:35
Lokalizacja: Dorotowo
Kontakt:

Post autor: nocny grajek »

Wielkie dzięki! Super by było, niestety będę wtedy najpewniej gdzieś na południu. Wybieramy się w czerwcu do Jerzwałdu na zlot Nienackofanów natomiast. Jeśli jednak coś się zmieni, przyjadę dwa razy :)
Awatar użytkownika
Eugen
Posty: 76
Rejestracja: 2010-02-08, 19:19
Lokalizacja: Półwieś

Post autor: Eugen »

Mirek, to bijemy w czerwcu dwie świnie i prosiaczka bo trochę gości zjedzie do Jerzwałdu.
Wyroby będą palce lizać.
Awatar użytkownika
mirekpiano
Posty: 1894
Rejestracja: 2010-01-13, 16:28
Kontakt:

Post autor: mirekpiano »

Oczywiście Gienek,
kiełbasy, szynki i prosiaczka na rożno proszę przygotować. I parę beczółek okowitki proszę nastawić!
Awatar użytkownika
Tadeusz
Posty: 185
Rejestracja: 2010-01-18, 06:15

Post autor: Tadeusz »

Nawiązując do tematu- w portalu ogłoszeniowym o nieruchomościach zauważyłem ogłoszenie o sprzedaży odrestaurowanej nieruchomości po byłej poczcie. Przyznam, że wygląda imponująco. Dzięki temu centrum zaczyna nabierać uroku. Teraz kolej na główną wizytówkę Jerzwałdu -budynek na rozwidleniu dróg.
Fascynat sztuki użytkowej i piękna natury
ODPOWIEDZ

Wróć do „Poczta w Jerzwałdzie”