opinie i propozycje zmian

Aktywne tematy związane z Jerzwałdem

Moderatorzy: Tadeusz, zalewianka, Ewingi

Awatar użytkownika
mirekpiano
Posty: 1894
Rejestracja: 2010-01-13, 16:28
Kontakt:

opinie i propozycje zmian

Post autor: mirekpiano »

mirekpiano napisał 2008/11/18 23:22
wyrażajcie swoje opinie o portalu i sugerujcie, co należałoby poprawić.


Zalewianka napisał 2008/11/24 22:17

Jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalności stronki jerzwald.pl. Nie mam żadnych uwag i propozycji zmian - wydaje mi się, że jest DOSKONAŁA!
Interesujące, przystępne materiały historyczne i nie tylko - duże pole do popisu dla pasjonatów różnych dziedzin. Serdeczne gratulacje i życzenia dłuuuugiego, ciekawego życia temu edytorskiemu niemowlakowi.
PS Chyba natrafiłam na kolejny "pożeracz czasu" , ale nie żałuję. Widzę, że trzeba się uczyć od odważnych i bardziej doświadczonych to może kiedyś przyjdzie pora na "zalewską stronę" - koleżankę jerzwałdzkiej.


renia125 napisał 2008/11/25 14:31

Potwierdzam opinię kol. z Zalewa na temat stronki Jerzwałd,tylko szkoda, że tak mało internałtow przyłącza się do tworzenia w/w strony.Jeśli chodzi o mnie to mam mało wiedzy o tej miejscowosci bo mieszkam tu od 1,5 roku. Panie Mirku życzę wytrwałości " Pomożemy ":


mirekpiano napisał 2008/11/25 16:35
[ Zalewianka pisze]

Jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalności stronki jerzwald.pl. Nie mam żadnych uwag i propozycji zmian - wydaje mi się, że jest DOSKONAŁA!
Interesujące, przystępne materiały historyczne i nie tylko - duże pole do popisu dla pasjonatów różnych dziedzin. Serdeczne gratulacje i życzenia dłuuuugiego, ciekawego życia temu edytorskiemu niemowlakowi.
PS Chyba natrafiłam na kolejny "pożeracz czasu" , ale nie żałuję. Widzę, że trzeba się uczyć od odważnych i bardziej doświadczonych to może kiedyś przyjdzie pora na "zalewską stronę" - koleżankę jerzwałdzkiej.



Dzięki bardzo za tych parę miłych słów od "Zalewianki" i innych forumowiczów. Mobilizuje mnie to do dalszego działania.
pozdrawiam
Mirek Mastalerz


grazynan napisał 2008/11/25 17:00

Myślę Mirku,że miałeś dobry pomysł z utworzeniem właśnie takiej strony.Bardzo mi się podoba i myślę,że z czasem znajdzie się tu więcej wpisów od byłych mieszkańców naszej miejscowości. Ja sama postaram się być bardziej aktywna.


mirekpiano napisał 2008/11/25 18:29
no wlasnie grazyno. Napisz coś o swym dziadku W.Plicie, był chyba rybakiem. A nie wiesz przypadkiem czy ojciec p. Jakuszowej był też rybakiem? Fisz sie nazywał takie rybackie nazwisko.

renia125 napisał 2008/11/26 10:54

Panie Mirku w dalszym ciągu zżera mnie ciekawość czy mieszkałeś w Jerzwałdzie ? Tak sobie siedzę w mojej ukochanej pracy,muszę wyznać ,że pracuję w ościennej gminie Stary Dzierzgoń - - związana jestem z propagowaniem kultury. a co dalej, o tym pózniej.


mirekpiano napisał 2008/11/26 13:27
ja mieszkalem w Jerzwałdzie na stałe w latach 1969-1978. Teraz bywam czasowo ale niedługo znowu bede na stale.
Pozdrawiam
Mirek


renia125 napisał 2008/11/26 14:14
Mieszkam w Jerzwałdzie na ulicy "cmentarnej" 58 tak nazywają nasi znajomi. Jest to dom po dawnej leśniczówce ,mój mąż związany jest z lasami . Widzę ,że jesteś bardzo twórczym człowiekiem. Miłego popołudnia.


mirekpiano napisał 2008/11/26 16:02
Ja w tym też domu chyba mieszkałem do 1978. Wtedy to było między Skórką a Chojnowskim. Po nas tam mieszkał Janusz Sokołowski z rodziną.
Czy tak?


grazynan napisał 2008/11/26 17:39
Napewno napiszę coś o moim dziadku i moim tacie.Powolutku się do tego przymierzam.Pan Fisz niestety nie był rybakiem,ale chyba był pracownikiem leśnym.Przy okazji pozdrowienia dla Pani Reni.Miałyśmy okazję kiedyś się poznać a z bratem Pani Reni pracowałam w Banku Spółdzielczym w Starym Dzierzgoniu.


renia125 napisał 2008/12/03 14:00
Bardzo mi miło . ale ciekawość ludzka nie zna granic -gdzie i kiedy ?


renia125 napisała 2008/12/03 14:02
Tak p. Mirku to chyba ten sam dom, tylko środek inny -zapraszam


grazynan napisała2008/12/03 20:43
Poznałyśmy się w Starym Dzierzgoniu,ale już nie pamiętam dokładnie u kogo.Moja siostra Danka Jaskulska też wtedy była razem z nami.


Joanna napisała 2009/02/19 23:25
Witam serdecznie!
Po pierwsze - chciałam pogratulować pomysłu oraz profesjonalnego podejścia do promowania Jerzwałdu (chociaż przecież nie o samo promowanie tu chodzi ! To świetnie, że powstała nie tylko strona, ale również forum- miejsce, gdzie ludzie mogą spotkać się wirtualnie, porozmawiać, dowiedzieć czegoś nowego.
Po drugie - chciałam powiedzieć, że Jerzwałd jest miejscem, do którego całą rodziną chętnie przyjeżdżamy (głównie latem) i zasługuje na to, żeby go pokazać!
Pozdrawiam!
Joanna


Tadeusz napisał 2009/11/10 06:28
Moja uwaga dotyczy sprawdzania ostatnio dołączonych postów, działa tylko opcja z ostatnich 4 godzin, to jest bardzo krótki czas, czy nie dało by się uruchomić pozostałych opcji. Ułatwia to przeglądanie nieprzeczytanych postów.
Tadeusz


mirekpiano napisał 2009/11/10 08:17
przekazałem to administratorowi


Tadeusz napisał /11/10 08:53
Mam jeszcze jedną sugestię. Bardzo pomocną była by stworzyć planu Jerzwałdu i okolic, w wersji przybliżania, z naniesionymi Koloniami.
Z wejściem z "Menu serwisu".
Na wzór Zalewa.

http://www.zalewo.pl/mapa/mapa.htm

Tadeusz.






grazynan napisała 2008/12/03 20:43
Poznałyśmy się w Starym Dzierzgoniu,ale już nie pamiętam dokładnie u kogo.Moja siostra Danka Jaskulska też wtedy była razem z nami.


Joanna napisała 2009/02/19 23:25
Witam serdecznie!
Po pierwsze - chciałam pogratulować pomysłu oraz profesjonalnego podejścia do promowania Jerzwałdu (chociaż przecież nie o samo promowanie tu chodzi ! To świetnie, że powstała nie tylko strona, ale również forum- miejsce, gdzie ludzie mogą spotkać się wirtualnie, porozmawiać, dowiedzieć czegoś nowego.
Po drugie - chciałam powiedzieć, że Jerzwałd jest miejscem, do którego całą rodziną chętnie przyjeżdżamy (głównie latem) i zasługuje na to, żeby go pokazać!
Pozdrawiam!
Joanna


Tadeusz napisał 2009/11/10 06:28
Moja uwaga dotyczy sprawdzania ostatnio dołączonych postów, działa tylko opcja z ostatnich 4 godzin, to jest bardzo krótki czas, czy nie dało by się uruchomić pozostałych opcji. Ułatwia to przeglądanie nieprzeczytanych postów.
Tadeusz


mirekpiano napisał 2009/11/10 08:17
przekazałem to administratorowi


Tadeusz napisał 2009/11/10 08:53
Mam jeszcze jedną sugestię. Bardzo pomocną była by stworzyć planu Jerzwałdu i okolic, w wersji przybliżania, z naniesionymi Koloniami.
Z wejściem z "Menu serwisu".
Na wzór Zalewa.

http://www.zalewo.pl/mapa/mapa.htm

Tadeusz.

Tadeusz napisał 2009/11/10 10:41
Następna propozycja. Proponuję utworzyć link do tej strony; http://www.park-jeziorak.webpark.pl/ i wkleić go do "MENU SERWISU"
Tadeusz


mirekpiano napisał 2009/11/10 11:59
link został utworzony.
Dziękuję za cenne uwagi.


Tadeusz napisał 2009/11/10 12:05
A co z mapą?


mirekpiano napisał 2009/11/10 12:34
W domu mam szczegółową mapę okolic Jezioraka to zobaczę.


Tadeusz napisał 2009/12/11 20:40
Panie Mirku propozycja nie do odrzucenia, każde szanujące się FORUM, a za takie uważam to, posiada specjalny dział do przywitań i do prezentacji swojej osoby.
Proponuję po otwarciu menu start utworzyć dział: TU SIĘ PRZEDSTAWIAMY
P.S oczywiście do wglądu tylko dla zarejestrowanych.


Jeszcze jedno- możliwość kontaktowania się zarejestrowanych forumowiczów między sobą.




mirekpiano napisał 2009/12/11 21:22
ten szablon chyba tego nie uwzględnia. Sptytam bratanka ktory technicznie stworzyl to forum.
Skoro juz kilka osob zagląda tu praktycznie codziennie to wkrotce zmienimy szablon na bardziej profesjonalny. Trzeba bedzie wtedy bez strat przeniesc cale forum.


Tadeusz napisał 2009/12/11 21:51
Forum jako całość powinna być cały czas ogólnodostępna.
Jedynie te dwa tematy powinny być dla zarejestrowanych.
Większe ograniczenia zmniejszą popularność całej domeny.
Tadeusz.
Awatar użytkownika
Tadeusz
Posty: 185
Rejestracja: 2010-01-18, 06:15

Post autor: Tadeusz »

Jestem zawiedziony tłem forum liczyłem na proponowane prze ze mnie tło niebieskie, które jest bardziej wyraźne i czytelne tu przykład dla porównania: http://www.bmw-sport.pl
Poza tym logowanie na stronie głównej jest nieaktualne po wybraniu skrótu "FORUM"
czyli trzeba się ponownie logować.
Awatar użytkownika
mirekpiano
Posty: 1894
Rejestracja: 2010-01-13, 16:28
Kontakt:

Post autor: mirekpiano »

Poniżej przeniosłem posty z innego tematu

mirekpiano napisał Dzisiaj 0:23
Myślę że ze zmianą koloru nie będzie problemu.
Ale niech się też inni wypowiedzą.


Tadeusz napisął Dzisiaj 6:37
mirekpiano napisał/a:
Myślę że ze zmianą koloru nie będzie problemu.
Ale niech się też inni wypowiedzą.

A jednak tło jest kiepskie bo sam się pomyliłeś i odpowiedziałeś na moją dygresję nie w tym temacie, więc trzeba zmienić na bardziej czytelne. Twój post powinien być tu: http://www.jerzwald.pl/forum/viewtopic.php?t=18

zalewianka napisała Dzisiaj 9:29
A mnie się kolorek podoba! Niebieskiego już jest dużo, m. in. na okolicznych lub pokrewnych: na marienburgu, sercu mazur, suszu info, krainie bursztynu. Brązowy jest na pomorskim forum. Zielony - tak jak okoliczne lasy - jest całkiem OK! I zdrowszy dla oczu!
Awatar użytkownika
mirekpiano
Posty: 1894
Rejestracja: 2010-01-13, 16:28
Kontakt:

Post autor: mirekpiano »

Tadeusz napisał
A jednak tło jest kiepskie bo sam się pomyliłeś i odpowiedziałeś na moją dygresję nie w tym temacie, więc trzeba zmienić na bardziej czytelne...


No tak. Posta pisałem po północy kiedy to wróciłem z imprezy i mi sie troche pomieszało. Byłem po prostu zmęczony. Niech sie zajmie tym Mastek - administrator.
Awatar użytkownika
mirekpiano
Posty: 1894
Rejestracja: 2010-01-13, 16:28
Kontakt:

Post autor: mirekpiano »

można jeszcze na glownej str. forum zostawic tlo zielone a czcionke dac czarną. Wtedy bedzie wyrazniej.
Przydało by się więcej opinii. Aby za często nie zmieniać bo się znowu komuś nie spodoba.

Możemy także na próbę włączyć możliwość pisania postów przez "Gości", czyli nie zalogowanych.
Zobaczymy jak to będzie z tymi spamami.
Awatar użytkownika
mirekpiano
Posty: 1894
Rejestracja: 2010-01-13, 16:28
Kontakt:

Post autor: mirekpiano »

docierają do mnie informacje, że niektórzy mają problemy z rejestracją.
Wiem już o co chodzi.
Otóż, kiedy otwiera się formularz rejestracji należało wypełnić pewne pola (zaznaczone czerwonym ptaszkiem na zdjęciu) a potem na dole klawisz wyślij (zaznaczony czerwoną strzałką.

Pewnie większość z Was wypełniała tylko te pola OBOWIĄZKOWE DANE REJESTRACJI
i od razu klikaliście "Wyślij" ( żółta strzałka). i to był bląd.

Zleciłem Administratorowi - Mastek aby uprościł rejestracje.
Ale to dodatkowo naraża nasze forum na większe ataki SPAMU.
no ale pożyjemy - zobaczymy.
Załączniki
rejestracja1.JPG
Gość

Post autor: Gość »

witam,

Rejestracja już jest uproszczona,

Awatary również można już dodawać,

Pozdrawiam,
Awatar użytkownika
Tadeusz
Posty: 185
Rejestracja: 2010-01-18, 06:15

Post autor: Tadeusz »

Nie mogę wkleić podpisu, chodzi o zdjęcie i tekst pod postem, wyskakuje informacja, że funkcja niedostępna zdjęcie które próbowałem wkleić miało rozmiar 250/50 i 5,5 kb
tekst 50 znaków. :?:
Fascynat sztuki użytkowej i piękna natury
Awatar użytkownika
świetliczanka
Posty: 72
Rejestracja: 2010-02-01, 22:30

Post autor: świetliczanka »

Ja również nie mogę wkleić zdjęcia do podpisu, tekst jakoś wpisałam. :mrgreen:
Gość

Post autor: Gość »

Podpisy już działają :roll:
Awatar użytkownika
Tadeusz
Posty: 185
Rejestracja: 2010-01-18, 06:15

Post autor: Tadeusz »

Dzięki! Wszystko działa. :mrgreen:
Fascynat sztuki użytkowej i piękna natury
Awatar użytkownika
mirekpiano
Posty: 1894
Rejestracja: 2010-01-13, 16:28
Kontakt:

Post autor: mirekpiano »

Jutro nasz portal i forum będą pozbawione Loga ( tzw. Top strony).
Proponuję przesyłać swoje propozycje na maila do Mastka jak również pisać o tym w tym wątku. Michał udostępnił nam do tego celu swoją przebogatą fotogalerię http://www.fotolog.com/1jerzwald1/archive
Fotogalerię naszą na razie zamknąłem w celu oczyszczenia jej ze zdjęć autorstwa p. Sokołowskiego.
Zapraszam do dyskusji.
Michał
Posty: 17
Rejestracja: 2010-02-04, 12:25
Lokalizacja: Jerzwałd-Warszawa

Nowy Top

Post autor: Michał »

Moja propozycje.
Załączniki
Nowy folder11.jpg
Nowy folder41.jpg
Michał
Gość

Post autor: Gość »

Top strony oraz baner forum zmieniony
szczegóły w poście :-)
http://www.jerzwald.pl/forum/viewtopic.php?p=294#294
Awatar użytkownika
Tadeusz
Posty: 185
Rejestracja: 2010-01-18, 06:15

Post autor: Tadeusz »

Super! cała ta afera nie warta nerwów.
Fascynat sztuki użytkowej i piękna natury
ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualności Forum”