www.jerzwald.pl nie jest serwisem oficjalnym

Moderatorzy: zalewianka, Ewingi

Awatar użytkownika
mirekpiano
Posty: 1894
Rejestracja: 2010-01-13, 16:28
Kontakt:

www.jerzwald.pl nie jest serwisem oficjalnym

Post autor: mirekpiano »

Paru osobom nie spodobało się słowo "oficjalne/a" w nazwie naszej strony. Podobno p. J.S. wysłał już do mnie w tej sprawie oficjalne pismo, więc nie zwlekając kazałem Mastkowi usunąć wyrażenie "oficjalne" z portalu. Były radny zadziałał i nawet usunęli naszego linka ze strony zalewskiej. Dla mnie osobiście to nie jest ważne czy jest oficjalnie czy też nieoficjalnie. Nawet mnie to nie martwi bo nie tworzyłem tego portalu aby się komuś przypodobać.
Awatar użytkownika
Tadeusz
Posty: 185
Rejestracja: 2010-01-18, 06:15

Post autor: Tadeusz »

Według słownika wyrazów obcych PWN:
Oficjalny-łać. oficjalis=urzędowy; 1. ogłoszony, podany do wiadomości urzędowo, odpowiadający ustalonym formom, regułom; reprezentujący urząd; urzędowy, formalny. 2. sztywny w obejściu; nienaturalny, wymuszony.

Czyli to forum zaprzeczało wszystkim formom w/g słowa OFICJALNY.
Fascynat sztuki użytkowej i piękna natury
Gość

Post autor: Gość »

:-D Jakaś czarna owca w społeczeństwie?

Ktoś nieźle miesza w tym wszystkim i ciężko jest niektórym ludziom to zrozumieć.
Każdy ma prawo założyć sobie Forum i dowolnie je podpisać byle nie zawierało słów obraźliwych.Dodam jeszcze, że prowadzenie takiego Portalu wiąże się z dużą odpowiedzialnością i poświęcenia czasu na ogół jest to funkcja społeczna często taki portal jest bardzo Edukacyjny.
Awatar użytkownika
Tadeusz
Posty: 185
Rejestracja: 2010-01-18, 06:15

Post autor: Tadeusz »

Z punktu widzenia Pana S. jest z czym walczyć, bo mimo obecnego zastoju na forum jego "POMEZANIE" prezentują się w obecnej chwili bardzo blado. Jedyny problem z jego strony to brak konkretnych argumentów do walki. Dlatego może czepiać się tylko kwestii merytorycznych.
Fascynat sztuki użytkowej i piękna natury
Gość

Post autor: Gość »

Obrazek


Obrazek

Niema co? ( Ciekawy Baner - Logo )

Serwis Internetowy "POMEZANIAE" tam nie ma Forum Użytkownik nie może nic napisać , ani wyrazić własnej opini .
Co Admin wrzuci to musimy na to patrzeć.
To żadna konkurencja dla tego Portalu Obrazek mnie to bawi .

Prawdopodobnie w / w portal jest tak ułożony , aby nie można było wyrazić słów krytyki.(celowo)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jerzwałd i okolice w internecie”