Anna German

Moderator: zalewianka

Gość

Anna German

Post autor: Gość »

Śpiewała w siedmiu językach,większą popularność zdobywa właśnie teraz, po wyświetlaniu Filmu w TVP

Posłuchajmy


<iframe width="280" height="80" border=0 src="http://www.forum.jerzwald.pl/pliki/mp3/ ... dzieja.mp3" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Załączniki
anna-german_1.jpg
anna-german_1.jpg (17.58 KiB) Przejrzano 7869 razy
Gość

Post autor: Gość »

<object width="740" height="480"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/ZdUtTDWwjd4?ve ... ram><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/ZdUtTDWwjd4?ve ... l_PL&rel=0" type="application/x-shockwave-flash" width="740" height="480" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true"></embed></object>
Gość

Joanna Moro śpiewa Annę German

Post autor: Gość »

Obrazek

Najpierw był sukces serialu "Anna German", a wkrótce ukaże się płyta aktorki, która wcieliła się w tytułową rolę. O szczegółach w popołudniowej "Sobocie z radiową Jedynką".

O powstającej płycie z piosenkami Anny German śpiewanych przez aktorkę Joannę Moro opowie w audycji Hadrian Trabęcki.


Premierę swojej najnowszej płyty ma już za sobą natomiast Andrzej Bachleda-Curuś, były znakomity narciarz alpejski, a obecnie kompozytor, aranżer, autor słów, wokalista i gitarzysta. O albumie "Time Ruines" porozmawiamy z Jackiem Cyganem.

Zapowiemy także rozpoczynający się 14 maja Festiwal im. Andrzeja Zauchy w Bydgoszczy. Na imprezę, której patronem jest radiowa Jedynka, zaprosi dyrektor Festiwalu Krzysztof Wolsztynski.

http://www.polskieradio.pl/7/686/Artykul/841660,Joanna-Moro-spiewa-Anne-German
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka”